Contact

bulthaup bratislava
SIKO KÚPEL'NE a.s.
Zuckermandel, blok A
Dvorákovo nábrežie
811 02 Bratislava

Otváracia doba

Pondelok – Piatok 09:30 – 18:00

 

Gordana narodeniny

V marci 2019 sme v našom showroome bulthaup oslávili narodeniny uznávanej výtvarníčky a umelkyne Gordany, ktorej sme zorganizovali príjemný večer v spoločnosti priateľov. V rámci podujatia si Gordana neváhala obliecť zásteru a sama predviedla so svojím chorvátskym temperamentom kulinárske umenie.
Tentokrát sme neorganizovali tradičnú večeru, ale vsadili sme na koncept spojený s oslavou, kde sme mali live cooking s výborným cateringom a oslávenkyňou, ktorá má meno známe nie len v Európe, ale aj vo svete, a ktorej diela sú súčasťou nášho showroomu.
Gordana si pre nás pripravila aj sladké prekvapenie v podobe dezertov, ktoré ľahodia oku a o nič menej aj chuťovým bunkám.

Dni architektúry a dizajnu v Bratislave

Bulthaup bratislava bol hrdým partnerom jubilejného 10. ročníka dní architektúry a dizajnu, ktorý sa konal pod záštitou ministerky kultúry SR Ľubice Laššákovej, primátora mesta Bratislava Matúša Valla, a starostky Starého mesta Bratislava Zuzany Aufrichtovej.
Je to jedinečné podujatie v rámci architektúry, ktoré zdieľa a predstavuje najlepšie kúsky, ktoré sa v danej oblasti objavili, či už na domácej alebo zahraničnej scéne. Aj náš showroom je súčasťou architektúry, a ako partneri radi podporujeme a navštevujeme podobné podujatia.
DAAD týmto podujatím predstavuje špičkových tvorcov architektúry a dizajnu, a to prostredníctvom workshopov, prednášok, diskusií a výstavy. Môžu tak predviesť svoje diela širokej verejnosti, či už profesionálov v obore, alebo študentov, ktorí sa v tejto sfére začínajú orientovať.
Predstavenie nášho EBK showroomu a uvedenie našeho partnerstva prebehlo počas štvrtkového večera v rámci Clubovky.
Aj tento ročník sa niesol vo veľmi príjemnej, priateľskej atmosfére, kde sa stretli spolu ľudia z rôznych odvetví za jedným spoločným záujmom.

Večera v bulthaup Bratislava

Každý mesiac organizujeme na našom showroome večeru, kde sa stretávame s obchodnými partnermi, aby sme si posedeli pri dobrom jedle. Na priebehu večere sa zúčastňujú architekti, developeri a nadšenci dizajnu, ktorých si vážime a sme radi, že sa spolu môžeme zísť a stráviť príjemný čas.
Je pre nás veľmi dôležité vytvárať si dobré vzťahy s našimi partnermi za účelom networkingu, kedy sa schádzame na showroome, a trávime spoločne čas za jedným stolom pri pohári vína. Príjemnú a pohodovú atmosféru so zaujímavými a inšpiratívnymi ľuďmi podtrhuje krásny výhľad na Dunaj, a výborné jedlo.
Keďže v rámci nášho showroomu v Bratislave máme kuchyne, ktoré sú aj funkčné, spájame príjemné s užitočným, a koná sa u nás live cooking, kde nám šikovní kuchári priamo v bulthaup kuchyni pripravia vynikajúcu večeru. So spotrebičmi Gaggenau sa nám potvrdzuje, že je to nie len zvučné meno veľkej značky, ale varenie je naozaj komfortné a pohodlné, a prináša skvelé výsledky pri príprave jedla.
Už teraz sa tešíme na dalšiu večeru strávenú v príjemnej atmosfére.

Best Interior Retail In Europe 2019

International Property Awards sú ocenenia odovzdávané špičkovými odborníkmi na obytné a komerčné nehnuteľnosti z celého sveta. Predstavujú najvyššiu úroveň spoločností pôsobiacich vo všetkých odvetviach nehnuteľností.
International Property Awards je svetovo uznávaná značka dokonalosti. Účastníci sú posudzovaní vysoko skúseným tímom odborníkov, ktorí hodnotia celú škálu kritérií interiéru.
Náš showroom bulthaup bratislava bol taktiež súčasťou hodnotenia, a veľmi sa tešíme, že sa nám podarilo získať ocenenie za Best Interior Retail Europe. Cenu sme si prevzali počas galavečera, ktorý sa konal v Londýne. Sme hrdí, že sme spoločne dokázali aj v malej krajine ako je Slovensko vybudovať tak výnimočný, a kvalitatívne prepracovaný projekt.

Slávnostné otvorenie

Po roku intenzívnych príprav sme 18. októbra 2018 tohto roku pre vás otvorili prvý monobrendový showroom bulthaup na Slovensku – bulthaup Bratislava. Na 250 m2 sme pre vás pripravili plnohodnotnú ochutnávku všetkého čo bulthaup ponúka - expozície, ktoré sme pre vás pripravili, sú odrazom inšpirácie a najnovších trendov moderného a komfortného bývania. Ich kúzlo si budete chcieť preniesť k vám domov.