Contact

bulthaup bratislava
SIKO KÚPEL'NE a.s.
Zuckermandel, blok A
Dvorákovo nábrežie
811 02 Bratislava

Otváracia doba

Pondelok – Piatok 09:30 – 18:00

 

Krok za krokom

1 fáza - Úvodné informácie
Objednajte si schôdzku a navštívte nášho dizajnéra – pripravte si pôdorys miestnosti so všetkými potrebnými rozmermi a zoznam požiadaviek, čo by vaša kuchyňa určite mala obsahovať. Počas prvej návštevy je potrebné definovať maximum vašich požiadaviek na priestor s prihliadnutím na funkciu, estetiku a rozpočet. Zariadenia a povrchové úpravy budú predmetom rozsiahlej diskusie, ale v tomto bode nie je potrebné robiť žiadne konkrétne rozhodnutia.

2 fáza - prezentácia návrhov
Počas druhej schôdzky v showroome, vám náš dizajnér predloží návrh vhodný pre Vašu kuchyňu s výkresmi a orientačnou cenou. Táto cenová ponuka je platná 14 dní.
S podrobným vysvetlením a následnou diskusiou o usporiadaní kuchyne získate jasnú predstavu spolu s našimi odporúčaniami a odôvodneniami. Na záver stretnutia dúfame, že máte dostatok informácií, aby ste sa rozhodli pokračovať v ďalšej fáze.
V tomto momente, ak si želáte, aby sme pokračovali ďalej tým, že uvoľníme výkresy, meníme návrhy alebo usporiadame návštevu na mieste, požiadame vás o malý finančný záväzok vo forme počiatočného poplatku za dizajn. Poplatok za dizajn sa pripočíta k celkovým nákladom na projekt, ak zadáte objednávku, ale je nevratný, ak sa rozhodnete nepostupovať.

3 fáza - vylepšenie dizajnu
Akonáhle bude poplatok za dizajn prijatý, budeme s vami pracovať, aby sme vylepšili dizajn – v tejto fáze budeme detailne diskutovať o povrchových úpravách, o zariadeniach, ktoré najlepšie vyhovujú vašej kuchyni.
V tejto fáze vás poprosíme o sprístupnenie priestoru pre detailné zameranie. Medzičasom vám dizajnér pripraví celý plán dodávky kuchynskej linky, dodávky spotrebičov a montáže vašej kuchyne.
Po dokončení dizajnu vydáme zmluvu o predaji s fixnou cenou. Cena, ktorú uvádzame, zahŕňa cenu nábytku, spotrebičov, pracovných dosiek, prepravu, dodávku a inštaláciu.

4 fáza - Vydanie zmlúv
Ak chcete potvrdiť objednávku, bude potrebné podpísať predajnú zmluvu a špecifikovať depozitnú platbu. Konečné detailné servisné výkresy budú potom vyplnené a vydané všetkým príslušným stranám.

Našim cieľom je prebrať a skontrolovať všetky časti pre váš projekt ešte predtým, ako ich privezieme k vám domov. Tým sa zabezpečí, že máme k dispozícii všetko na to, aby sme mohli prísť v určený deň a začať s inštaláciou. Náš dizajnér koordinuje priebeh postupu prác počas celého procesu.

Skutočná inštalácia na mieste bude pravdepodobne trvať do 10 dní v závislosti od veľkosti projektu. Počas inštalácie náš team navštevuje stavbu tak často, ako je potrebné, aby sme zostali v úzkom kontakte s našimi montérmi a vašimi dodávateľmi, aby sme odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať.
Po dokončení inštalácie k Vašej spokojnosti Vás náš dizajnér navštívi, aby Vám pomohol a poradil, ako maximalizovať využitie vašej novej kuchyne.

5 fáza - Zmluvné podmienky
Ak chcete objednať kuchyňu, budete vyzvaní podpísať zmluvu o predaji a zaplatiť zálohu, zvyčajne 70% z celkovej hodnoty projektu. Zvyšný zostatok bude splatný desať pracovných dní pred doručením a inštaláciou na miesto.